Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Warsztaty "Galeria Małego Mistrza"

25 października (niedziela), godz. 12:00
Secesyjne skarby jesieni

Warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat z cyklu Galeria Małego Mistrza
Prowadząca: Paulina Dzwonkowska
Miejsce: hol główny
Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15
Wstęp: jedna osoba – 7 zł, dwie osoby – 10 zł, trzy osoby – 15 zł
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy pod numerem tel.: (42) 254 90 11 lub mailowo: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do 23 października (piątek) do godz. 16:00.

Secesja to niezwykły kierunek w sztukach plastycznych , który inspiracji szukał w naturze i pięknie otaczającej nas przyrody. Nawet tak powszechne i zwyczajne rośliny jak chwasty, polne kwiaty czy liście parkowych drzew mogły stać się wzorem dla wykwintnych ornamentów ozdabiających obrazy lub rzeźby. Czas zatem schylić się i poszukać pod stopami skarbów jesienni, które podczas najbliższych warsztatów pozwolą najmłodszym uczestnikom stworzyć prawdziwe, secesyjne dzieła sztuki.

Galeria Małego Mistrza to cykl warsztatów przeznaczonych dla odbiorców w grupie wiekowej 6-12 lat, organizowanych raz w miesiącu. W ramach programu „Edukacja przez sztukę” przygotowano na bazie wystawach stałych i czasowych Muzeum Miasta Łodzi działania warsztatowe promujące i przekazujące wiedzę na temat kultury i sztuki polskiej.

W tym samym dniu zapraszamy na godzinę 10.00 na Międzynarodową konferencję naukową Bracia Hirszenbergowie – W poszukiwaniu Ziemi Obiecanej
Więcej informacji

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum