Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Koncert kwartetu smyczkowego Guerreros (bilety wyprzedane)

28 kwietnia (czwartek), godz. 18:00 (bilety wyprzedane), 19:30 (bilety wyprzedane) oraz 21:00 (bilety wyprzedane)
Koncert kwartetu smyczkowego Guerreros z okazji otwarcia sezonu 2016 w Muzeum Kanału „Dętka”

Miejsce: Muzeum Kanału „Dętka”
plac Wolności
Bilety wyprzedane

Guerreros to cztery uzdolnione studentki Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, które pierwszy raz w życiu wykonają koncert w prawdziwym, nie teatralnym, kanale. Każdy z dwóch koncertów będzie trwał 45 minut. Ze względu na ograniczoną przestrzeń możliwe jest uczestniczenie jedynie 30 osób w każdym z występów. Zapraszamy odważnych miłośników muzyki klasycznej i entuzjastów koncertów w niecodziennych przestrzeniach.

Kwartet smyczkowy tworzą: Magdalena Gonos - I skrzypce, Joanna Sikorska - II skrzypce, Martyna Susek - altówka, Anna Furkałowska - wiolonczela.

Wspólnie koncertowały w Polsce, Niemczech, Luxemburgu na Węgrzech i w Japonii. W zakresie muzyki kameralnej poszerzają swoje umiejętności w klasie dr. Dominika Połońskiego i prof. Boguslawa Pikały. Brały udział w wielu mistrzowskich kursach kameralnych i orkiestrowych m.in. w Głuchołazach pod dyrekcją Huberta Prochoty. Nie ograniczają swoich zainteresowań do muzyki klasycznej ale chętnie wykonują muzykę rozrywkową.

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum