Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Konkurs na film o zapominaniu

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na krótki film o zapominaniu. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób niezależnie od wieku i doświadczenia związanego z realizacją filmów.

Zadanie konkursowe:
Nagranie trwającego nie więcej niż 10 sekund filmu, prezentującego autorskie podejście do tematu zapominania. Film może przedstawiać refleksje i interpretacje związane z zapominaniem. Zachęcamy do podzielenia się z nami obrazami, które w ciekawy i intrygujący sposób odnoszą się do konkursowego tematu. Filmy można przesyłać za pośrednictwem strony konkursowej: www.konkurs.muzeum-lodz.pl.

Nagrody:
I miejsce – kamera GoPro Hero 4 + Dron Phantom 2 V2 DJI z gimbalem Zenmuse H4-3D DJI
II miejsce – kamera GoProHero Session
III miejsce – Dysk zewnętrzny Seagate Expansion 4TB USB 3.0

Finał konkursu i wręczenie nagród:
Wręczenie nagród odbędzie się 27 listopada o godz. 16:00 w Muzeum Miasta Łodzi. Tego dnia zaprezentujemy także dłuższy film poświęcony zapominaniu, stworzony z wybranych, nie tylko nagrodzonych, filmów konkursowych.

Informacje dodatkowe:
W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z konkursem lub trudności z przesłaniem filmu konkursowego prosimy o kontakt mailowy pod adresem: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .
Konkurs jest częścią projektu "Panteon Wielkich Łodzian 2.0" (więcej o projekcie>)

Życzymy powodzenia!

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum