Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

„Galeria Małego Mistrza”

20 listopada (niedziela), godz. 12:30
"W poszukiwaniu ziemi obiecanej"
Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat z cyklu „Galeria Małego Mistrza”
Prowadzące: Paulina Długosz, Agnieszka Król

Miejsce: sala edukacyjny
Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15
Bilety: 7 zł od osoby (2 osoby i więcej: 5 zł od osoby)
Liczba miejsc ograniczona
Zapisy: 42 254 90 11, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Do XIX-wiecznej Łodzi z dalekich strony licznie przybywali ludzie w poszukiwaniu pomyślności i fortuny. Tu mieli szansę na lepsze jutro i odnalezienie szczęścia oraz dobrobytu.

Co na nich czekało na miejscu i jak w rzeczywistości wyglądał cel ich wędrówki dowiedzą się nasi najmłodsi goście na zajęciach "Galeria Małego Mistrza". W części warsztatowej uczestnicy stworzą mapę dla współczesnych poszukiwaczy skarbów, która poprowadzić będzie do wymyślonej przez dzieci idealnej krainy – ich własnej ziemi obiecanej.

"Galeria Małego Mistrza" to cykl warsztatów przeznaczonych dla odbiorców w grupie wiekowej 6-12 lat, organizowanych raz w miesiącu. W ramach programu „Edukacja przez sztukę” przygotowano na bazie ekspozycji Galerii Mistrzów Polskich i wystaw stałych oraz czasowych, działania warsztatowe promujące i przekazujące wiedzę na temat kultury i sztuki polskiej.

Wstęp na warsztaty jest płatny (jedna osoba: 7 zł, dwie osoby: 10 zł, trzy osoby: 15 zł), a ilość miejsc ograniczona. Wszystkie materiały zapewnia organizator, a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach: mailowo na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub telefonicznie pod numerem (42) 254 90 11 do 18 listopada (piątek) do godz. 16:00.

Tego dnia zapraszamy także na:

godz. 18:30 Koncert muzyki filmowej "Filmowe dźwięki Łodzi", więcej>

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum