Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Warsztaty dla dzieci „Gimnastyka łódzkiego języka”

21 stycznia (niedziela), godz. 12:30 - 14:00
Gimnastyka łódzkiego języka
Warsztaty dla dzieci z cyklu „Akademia Małego Łodzianina”

Bilety: 7 zł / 1 osoba, 10 zł / 2 osoby, 15 zł / 3 osoby
Zapisy: 42 254 90 11, 692 926 319 / This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Po czym poznać łodzianina? Wystarczy zapytać się go jak nazywa się bilet miesięczny lub pętla tramwajowa! Migawka i krańcówka to oczywiście nie jedyne dwa słowa, których używa się wyłącznie w Łodzi. Jeśli nasi najmłodsi gości chcą poznać je wszystkie oraz dowiedzieć się skąd wzięły się one w naszym codziennym języku, koniecznie muszą przyjść na kolejne warsztaty z cyklu „Akademia Małego Łodzianina” .

„Akademia Małego Łodzianina” to nowy cykl warsztatów przeznaczonych dla odbiorców w grupie wiekowej 6 - 12 lat, organizowanych raz w miesiącu. Celem spotkań jest prezentacja różnorodnych treści związanych z historią miasta Łodzi, jego kultury, obyczajowości oraz sztuki. Punktem wyjścia omawianych tematów są wybrane eksponaty muzeum bądź całe wystawy, dzięki czemu uczestnicy w pogłębiony i przystępny sposób poznają naszej instytucji. Każdorazowo zajęcia kończy część warsztatowa w formie ćwiczeń plastycznych, muzycznych czy też teatralnych.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach: mailowo na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub telefonicznie pod numerem (42) 254 90 11/ 692 926 319 do 19 stycznia (piątek) do godz. 16:00. Liczba miejsc ograniczona.Wstęp na warsztaty jest płatny (jedna osoba: 7 zł, dwie osoby: 10 zł, trzy osoby: 15 zł).
Zapewniamy wszystkie materiały, a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika.

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum