Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Warsztaty rodzinne DECOUPAGE

Zapraszamy  dorosłych oraz młodzież od 11-go roku życia na Warsztaty rodzinne Decoupage - Torby płócienne, które odbędą się 30 stycznia 2013 (środa), godz. 17:30-19:00.

Tematem styczniowego spotkania z decoupage’em będą  zdjęcia XIX- wiecznej Łodzi. Poznamy techniki łączenia papieru ryżowego i płóciennych toreb. Podczas merytorycznego wstępu połączonego z prezentacją porozmawiamy o możliwościach wykorzystania  wzorów, fragmentów tkanin, kolorowych tasiemek, w tworzeniu ciekawych kompozycji. Będzie nie tylko estetycznie ale i ekologicznie!

Jest to już kolejna edycja warsztatów rodzinnych podejmująca techniki decoupage'u. Dzięki nawiązaniu współpracy z firmą ITD Colection, produkującą papier wykorzystywany w różnych działaniach artystycznych i zdobienniczych, uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość użycia w swojej pracy papieru z wizerunkiem Pałacu Poznańskich i innym, tematycznie związanym z naszym muzeum.

Półtoragodzinne warsztaty są odpłatne: 15 zł od osoby. Wszystkie materiały są zapewnione, a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika. Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach mailowo na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40 do wtorku 29-go stycznia br do godziny 15.00.

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum