Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Warsztaty rodzinne DECOUPAGE

Warsztaty rodzinne Decoupage - Świece - 27 marca ( środa), godz. 17.30-19.00
Marcowe warsztaty będą świetną okazją do tego aby popracować z dość trudnym materiałem jakim jest wosk. Do świec użyte zostaną papiery przedstawiające architekturę i wnętrza Pałacu Poznańskich. Jest to już kolejna edycja warsztatów rodzinnych podejmująca techniki decoupage'u. Współpracujemy z łódzką firmą ITD Colection, zajmującą się tworzeniem ekskluzywnych zaproszeń, kartek, dyplomów oraz papieru do decoupage'u. Firma posiada w swojej ofercie papier klasyczny i ryżowy z oryginalnymi motywami dekoracyjnymi oraz kompozycje z największymi miastami Europy. Nowością są papiery tematycznie związane z Pałacem Poznańskich, wizytówką miasta, prezentujące zarówno zabytkowy obiekt, jak i zbiory muzealne.

Zapraszamy dorosłych i młodzież  od 11-go roku . Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach mailowo na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40 do wtorku 26-go marca br do godziny 15.00
Koszt udziału 15 zł od osoby.
Bilet  należy zakupić najpóźniej 2 dni przed terminem zajęć. Wszystkie materiały są zapewnione, a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika.

Partner warsztatów

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum