Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Warsztaty rodzinne decoupage

Warsztaty rodzinne - Decoupage – Ramki i print room - 29 maja 2013 (środa), godz. 17:30-19:00

Zapraszamy na drugą edycję warsztatów rodzinnych, poświęconych technikom decoupage'u. Reaktywacja zajęć zapowiada dobrą zabawę i umożliwi doskonalenie umiejętności rękodzielniczych oraz promocję Muzeum Miasta Łodzi i zabytków Łodzi. Podczas majowych zajęć z decoupage'u zostanie wykorzystana technika print room czyli naklejanie na powierzchnię drewnianą papieru ryżowego z czarno-białymi motywami, które w tym przypadku przedstawiają detale architektoniczne z wnętrz Pałacu Poznańskiego. Można zastosować je w postaci czarno-białej lub wielobarwnej.

Współpracujemy z łódzką firmą ITD Collection, zajmującą się tworzeniem ekskluzywnych zaproszeń, kartek, dyplomów oraz papieru do decoupage'u. Firma posiada w swojej ofercie papier klasyczny i ryżowy z oryginalnymi motywami dekoracyjnymi oraz kompozycje przedstawiające  zabytkowe miasta Europy. Nowością są papiery tematycznie związane z Pałacem Poznańskich, wizytówką Łodzi, prezentujące zarówno zabytkowy obiekt, jak i zbiory muzealne.

Zapraszamy dorosłych i młodzież od 11 roku życia. Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o wykupienie biletów (15 zł od osoby) w kasie muzeum najpóźniej na 2 dni przed terminem zajęć.
Wszystkie materiały są zapewnione, a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika.

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum