Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Muzyczny Salon Poznańskich

16 marca o godzinie 12.00 zapraszamy na koncert w ramach cyklu Niedziela w Pałacu Poznańskich. Planowane muzyczne popołudnie to początek realizacji projektu edukacyjno-kulturalnego, którego celem jest wzbogacenie i zintegrowanie programu edukacyjnego i kulturalnego realizowanego poprzez organizację koncertów muzyki poważnej (miniatur muzycznych) wzbogacających ofertę muzeum dla zwiedzających.

Wystąpią:

Beata Zawadzka-Kłos – sopran
Agata Górska-Kołodziejska – fortepian
Anna Liszewska – fortepian
Tomasz Król - skrzypce

W programie: kompozycje J. Brahmsa, F. Chopina, S. Moniuszki, H. Wieniawskiego, I. Paderewskiego.

Tematyczne koncerty będą prezentowane podczas zwiedzania muzeum stanowiąc uzupełnienie zwiedzania wnętrz pałacu - spotkania z historią miasta i jego kultury, w nawiązaniu do dziewiętnastowiecznej tradycji  muzykowania w  pałacowych i dworskich salonach.Proponowana szeroka oferta koncertowa daje możliwość zaaranżowania bogatego programu muzycznego, który nawiąże do historycznego miejsca i stanie się atrakcyjny dla zróżnicowanego targetu zwiedzających w tym: grup szkolnych, grup indywidualnych czy wycieczek zagranicznych.

Wykonawcy to grupa artystów związanych zawodowo z Akademią Muzyczną im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi co stanowi gwarancję profesjonalnej, ciekawej i twórczej realizacji  projektu.Wstęp wolny

Tego dnia zapraszamy także na Oprowadzanie dla niewidomych - więcej>

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum