Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Warsztaty "Galeria Małego Mistrza"

Na warsztaty plastyczne z cyklu "Galeria Małego Mistrza" zatytułowane Jak za dawnych lat zapraszamy w niedzielę, 11 maja w godzinach 12.30 - 14.00. Tematem majowych warsztatów będą fotografie i ich postarzanie. Dowiemy się w jaki sposób kiedyś powstawały zdjęcia i w jaki sposób dzisiaj obchodzimy się z aparatami fotograficznymi, jak  oprawiać i prezentować fotografie. W części plastycznej zajmiemy się postarzaniem zdjęć za pomocą prostych środków: kawa, herbata, papier ścierny, tusz, by w ostatnim etapie zajęć wybrać odpowiednie passe-partout lub skomponować kilka zdjęć na kolorowej płaszczyźnie.

Galeria Małego Mistrza to cykl warsztatów przeznaczonych dla odbiorców w grupie wiekowej 6-  10 lat, organizowanych raz w miesiącu. W ramach programu  „Edukacja przez sztukę” przygotowano na bazie ekspozycji Galerii Mistrzów Polskich i wystaw czasowych, działania warsztatowe aby promować i przekazywać wiedzę na temat kultury i sztuki polskiej.

Warsztaty są odpłatne: 15 zł od osoby. Wszystkie materiały są zapewnione, a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika.
Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat. Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach mailowo na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40 do piątku 9 maja 2014 do godziny 15.00.

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum