Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Gra miejska "Zlokalizuj kuriera"

Zlokalizuj kuriera
gra miejska w ramach obchodów Roku Jana Karskiego
w Muzeum Miasta Łodzi


Zapraszamy do udziału w grze dzięki której będzie można poznać bliżej legendarnego kuriera Jana Karskiego oraz odnaleźć miejsca z nim związane w przestrzeni naszego miasta. Poszczególne etapy gry prowadzą do punktów, w których będzie można otrzymać specjalne pakiety informacyjne. Znajdują się w nich opisy fragmentów niezwykłych losów naszego bohatera oraz zadania których rozwiązanie prowadzi do następnego etapu gry.
Rozwiązując pierwsze zadanie znajdujące sia na stronie Muzeum Miasta Łodzi (Wskazówka nr 1) określające współrzędne prowadzące do następnego etapu gry – miejsca do którego należy dotrzeć w godzinach podanych na stronie Muzeum poświęconej tej grze (Adresy instytucji kultury). Prosimy również zapoznać się z regulaminem w którym zawarte są podstawowe zasady gry. W razie pytań i wątpliwości prosimy skorzystać z adresu e-mailowego This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Na ostatnim etapie gry każdy ma szansę otrzymać specjalny, pamiątkowy certyfikat jej ukończenia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w grze indywidualnie, w grupie, całą rodziną. Każdy ma szansę przeżyć na nowo historię minionych lat i odkryć na nowo Jana Karskiego – emisariusza, który sto lat temu urodził się w wielokulturowej Łodzi.

Życzymy powodzenia !!!

 

Pobierz (format PDF) Adresy instytucji kultury

Pobierz (format PDF) Regulamin_gry_zlokalizuj_kuriera

Pobierz (format PDF) Wskazówka 1

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum