Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Gra plenerowa "Odkryj Kuriera"

Chcesz poznać dzieje słynnego kuriera Jana Karskiego? A może jeszcze nie wiesz, kim tak naprawdę był i jaka historia kryje się za jego nazwiskiem? Koniecznie weź udział w plenerowej grze „Odkryj kuriera” zorganizowanej przez Muzeum Miasta Łodzi i Muzeum Fabryki w ramach akcji Manufaktura Karskiego 5.

Czym jest gra "Odkryj kuriera"?

„Odkryj kuriera” to bezpłatna, plenerowa gra, w której udział mogą wziąć kilkuosobowe drużyny. Do zabawy zapraszamy rodziny, szkoły oraz wszelkie inne zainteresowane grupy. Gra w formule zbliżonej do znanych i lubianych podchodów polega na odnalezieniu poszczególnych punktów i rozwiązaniu przypisanych im zadań, które doprowadzą do miejsca finałowego i czekających tam niespodzianek. Miejscem gry jest kompleks fabryczno-rezydencjonalny Izraela Poznańskiego, czyli teren Manufaktury oraz Pałacu przy ulicy Ogrodowej 15.

Jak grać?

Rozpoczęcie gry „Odkryj kuriera” nastąpi w sobotę 20 września o godz. 12:00 w Muzeum Fabryki. Gra będzie dostępna dla wszystkich chętnych w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-18:00 oraz w tygodniu 22-26 września od 10:00 do 16:00. Aby zagrać wystarczy zgłosić chęć wspólnej zabawy wysyłając maila na adres This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub dzwoniąc na nr 42 254 90 11.

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum