Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Warsztaty teatralne dla seniorów

W co drugi poniedziałek (od 3 listopada 2014 r. do 23 marca 2015 r.) w godz. 15:00-18:00 zapraszamy na bezpłatne warsztaty teatralne. Warsztaty są częścią ogólnopolskiego projektu „Dotknij Teatru”. Ich finałem będzie pokaz warsztatowy, który odbędzie się na Sali Lustrzanej Pałacu Poznańskich w niedzielę, 29 marca 2015 r. o godz. 17:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Potrzebne są tylko: wygodny strój i mały koc.

Do kogo skierowane są warsztaty?

Warsztaty skierowane są do wszystkich zainteresowanych dorosłych i seniorów 50+, nie jest wymagane doświadczenie w pracy na scenie ani wiedza z historii teatru. Mile widziane będą natomiast: otwartość, zaangażowanie i poczucie humoru.

Kiedy odbędą się warsztaty?

Terminy warsztatów w roku 2014: 3, 17 listopada; 1, 15, 29 grudnia.

Terminy warsztatów w roku 2015: 12, 26 stycznia; 9, 23 lutego; 9, 23 marca.

Jaka jest metodologia warsztatów?

Zajęcia będą prowadzone w oparciu o metody: Teatru Forum, Teatru ze społecznością, technik dramowych i teatralnych – w nawiązaniu do Burzy Wiliama Szekspira.

Co umożliwią warsztaty?

Warsztaty to doskonała okazja do: uruchomienia swojego twórczego potencjału, poznania bliżej klasyki teatru, poznania teatru od kulis oraz bycia twórcą i prezentacji własnych dokonań przed publicznością.

Gdzie można się zapisywać?

Zapisy prowadzi: Katarzyna Kuropatwa-Pik | telefon: 42-254-90-94 | e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum