Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Warsztaty "Galeria Małego Mistrza"

25 stycznia (niedziela) o godz. 12:00 zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty plastyczne pt.: Zakorzenieni z cyklu Galeria Małego Mistrza.
Miejsce: sala edukacyjna
Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15
Wstęp:  jedna osoba – 7 zł, dwie osoby – 10 zł, trzy osoby – 15 zł
Zapisy pod nr. tel. 42 254 90 11 lub mailowo: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do 23 stycznia (piątek) do godz. 16:00.

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na zajęcia, podczas których uczestnicy będą mogli zbadać korzenie swojej rodziny oraz poznać różne słowa (także te zapomniane) określające stopień pokrewieństwa poszczególnych członków rodziny. Podczas części plastycznej najmłodsi stworzą drzewo genealogiczne, które później – wraz z rodzicami – będą mogli stopniowo uzupełniać i rozbudowywać.Wszystkie materiały są zapewnione, a powstałe dziełą stają się własnością uczestnika

Galeria Małego Mistrza to cykl warsztatów przeznaczonych dla odbiorców w grupie wiekowej 6-12 lat, organizowanych raz w miesiącu. W ramach programu „Edukacja przez sztukę” przygotowano na bazie ekspozycji Galerii Mistrzów Polskich i wystaw stałych, działania warsztatowe promujące i przekazujące wiedzę na temat kultury i sztuki polskiej.

 

W tym dniu zapraszamy również na oprowadzanie kuratorskie po wystawie Szczęśliwa godzina. Sztuka polska XIX-XX wieku ze zbiorów prywatnych
więcej>

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum