Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Galeria Małego Mistrza

27 września (niedziela), godz. 12:00
Bałuty. Sto lat później

Każdego dnia widzimy jak nasze miasto się przeistacza – na naszych oczach rosną nowe budynki, zmieniają się ulice, osiedla stają się coraz bardziej nowoczesne. Przeglądając archiwalne zdjęcia możemy zobaczyć jak w ciągu ostatniego wieku Łódź przeszła wielką metamorfozę. A jak będzie wyglądała za kolejne 100 lat? To już pole dla fantazji naszych najmłodszych gości, którzy podczas najbliższych zajęć będą mogli wcielić się w architektów-futurystów i zaprojektować jedną z łódzkich dzielnic.

Galeria Małego Mistrza to cykl warsztatów przeznaczonych dla odbiorców w grupie wiekowej 6-12 lat, organizowanych raz w miesiącu. W ramach programu „Edukacja przez sztukę” przygotowano na bazie wystawach stałych i czasowych Muzeum Miasta Łodzi działania warsztatowe promujące i przekazujące wiedzę na temat kultury i sztuki polskiej.

 

Prowadząca: Paulina Dzwonkowska
Miejsce: hol główny
Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15
Wstęp: jedna osoba – 7 zł, dwie osoby – 10 zł, trzy osoby – 15 zł
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy pod numerem tel.: (42) 254 90 11 lub mailowo: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do 25 września (piątek) do godz. 16:00

Tego dnia zapraszamy także na:

godz. 12:00 Pejzażyści łódzcy przed 1918 rokiem - spotkanie z cyklu Niedziela w Pałacu Poznańskich, więcej>

godz. 14:00 Oprowadzanie kuratorskie po wystawie Bałut portret własny, więcej>

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum