Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Muzeum

Akademia Kultury Seniora

17 marca (czwartek), godz. 14:00
„Łódź dawniej i dziś”
Wydarzenie w ramach akcji „Akademia Kultury Seniora”

Prowadząca: Anna Łagodzińska
Miejsce: Sala Lustrzana
Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15
Wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.
Zapisy prowadzi Zespół ds. Seniorów UMŁ pod nr. tel. 42 638 47 31 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Akademia Kultury Seniora to nowy projekt Zespołu ds. Seniorów i Wydziału Kultury UMŁ. Od 21 stycznia do 16 czerwca w każdy trzeci czwartek miesiąca miejskie instytucje kultury zapraszają seniorów na bezpłatne spotkania, warsztaty i wykłady. To kolejne działania w ramach programu aktywizacja 60+ , który daje szansę na prowadzenie przez starsze osoby aktywnego trybu życia.

Celem spotkań jest możliwość poznania miejskich instytucji od kulis, by mieli okazję zapytać o interesujące ich rzeczy ale przede wszystkim lepiej poznali historię danej placówki. Seniorzy podczas spotkań regularnie będą także informowani o tym co dzieje się w mieście w obszarze kultury. Plan Akademii Kultury Seniora przygotowano do wakacji jeśli pomysł czwartkowych spotkań spodoba się seniorom projekt będzie kontynuowany.

EmailDrukuj Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum