Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Muzeum

Warsztaty dla dzieci „Gimnastyka łódzkiego języka”

21 stycznia (niedziela), godz. 12:30 - 14:00
Gimnastyka łódzkiego języka
Warsztaty dla dzieci z cyklu „Akademia Małego Łodzianina”

Bilety: 7 zł / 1 osoba, 10 zł / 2 osoby, 15 zł / 3 osoby
Zapisy: 42 254 90 11, 692 926 319 / Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Po czym poznać łodzianina? Wystarczy zapytać się go jak nazywa się bilet miesięczny lub pętla tramwajowa! Migawka i krańcówka to oczywiście nie jedyne dwa słowa, których używa się wyłącznie w Łodzi. Jeśli nasi najmłodsi gości chcą poznać je wszystkie oraz dowiedzieć się skąd wzięły się one w naszym codziennym języku, koniecznie muszą przyjść na kolejne warsztaty z cyklu „Akademia Małego Łodzianina” .

„Akademia Małego Łodzianina” to nowy cykl warsztatów przeznaczonych dla odbiorców w grupie wiekowej 6 - 12 lat, organizowanych raz w miesiącu. Celem spotkań jest prezentacja różnorodnych treści związanych z historią miasta Łodzi, jego kultury, obyczajowości oraz sztuki. Punktem wyjścia omawianych tematów są wybrane eksponaty muzeum bądź całe wystawy, dzięki czemu uczestnicy w pogłębiony i przystępny sposób poznają naszej instytucji. Każdorazowo zajęcia kończy część warsztatowa w formie ćwiczeń plastycznych, muzycznych czy też teatralnych.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach: mailowo na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod numerem (42) 254 90 11/ 692 926 319 do 19 stycznia (piątek) do godz. 16:00. Liczba miejsc ograniczona.Wstęp na warsztaty jest płatny (jedna osoba: 7 zł, dwie osoby: 10 zł, trzy osoby: 15 zł).
Zapewniamy wszystkie materiały, a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika.

EmailDrukuj Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum