Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Muzeum

Warsztaty teatralne dla dzieci

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, w pewnym mieście z kominami... Warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 6-12 towarzyszące wystawie Lech Kunka (1920-1978). Scenografia w ramach projektu Dotknij Teatru.

Punktem wyjścia warsztatów teatralno-plastycznych jest wystawa projektów i prac scenograficznych autorstwa Lecha Kunki. Zaprezentowane na ekspozycji prace, jako przykład całościowego przygotowania oprawy plastycznej dzieła teatralnego, staną się również przyczynkiem do działań plastycznych uczestników. Warsztaty mają na celu przybliżenie teatru jego młodym odbiorcom poprzez włączenie ich w proces aktywnego tworzenia. Złożoność tworzyw teatralnych będzie inspiracją do artystycznego zmierzenia się z nimi, odkrycia tego tworzywa, które pozwoli uczestnikom warsztatu najpełniej wykorzystać potencjał teatru we własnych w działaniach twórczych.

30 marca (niedziela), godz. 12:00-13:30
Prowadzące: Paulina Dzwonkowska, Katarzyna Kuropatwa-Pik
Miejsce: Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15
Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona
Zapisy pod nr. tel. 42 254 90 40 lub mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

EmailDrukuj Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum