Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Muzeum

Warsztaty plastyczne z cyklu "Galeria Małego Mistrza"

A może nad morze? to tytuł kolejnych warsztatów plastycznych dla dzieci w wieku 6-10 lat z cyklu Galeria Małego Mistrza.

Warsztaty towarzyszą wystawie czasowej poświęconej Janowi Rubczakowi, którego piękne pejzaże morskie staną się inspiracją dla najmłodszych twórców. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się co to jest marina, którzy z wielkich malarzy byli jej mistrzami oraz sami wypróbują swoich sił i różnorodnych technik wykonując prace będące przedsmakiem morskiego lata.

Muzeum zapewnia wszystkie materiały, a powstałe dzieła stają się własnością uczestnika. Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o zgłoszenie obecności na zajęciach mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod numerem 42 254 90 40 do piątku 27 czerwca 2014 do godziny 15.00

29 czerwca (niedziela), godz. 12:30
Prowadząca: Paulina Dzwonkowska
Miejsce: sala edukacyjna
Muzeum Miasta Łodzi, ul. Ogrodowa 15
Wstęp: 15 zł od osoby
Zapisy: do piątku, 27 czerwca, do godz. 15:00, pod nr. tel. 42 254 90 40 lub mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

29 czerwca zapraszamy również na finisaż wystawy "Jadwiga Janus. Oblicza formy"
Więcej informacji TUTAJ

EmailDrukuj Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum